Energetické služby Ivo Hrbáček, Březolupy 189, 68713 Březolupy

Doporučená nabídka

Proč si nás vybrat?

  1. Nezávislé porovnání a kalkulace.
  2. Záruka nejnižší sazby na trhu.

Reference

Reference firmy

O tuto nabídku se za poslední měsíc zajímalo 31 zákazníků

Zajistíme Vám nejvýhodnější ceny elektrické energie a plynu.

Pomocí liberalizace energetického trhu (zákon 458/2000 Sb.) v letech 2006, 2007, díky které na trh vstoupili další dodavatelé elektřiny a plynu, Vám jsme schopni nastavit nejvýhodnější nabídku. Do té doby zde byl monopol, jediný dodavatel na trhu, a konečný zákazník si neměl možnost vybrat svého dodavatele. Dnes díky zdravému konkurenčnímu trhu můžete bezplatně změnit dodavatele a neplatit více, než musíte.

Cena plynu i elektřiny se skládá z několika složek – dodávka, distribuce, poplatky za obnovitelné zdroje, ekologická daň, … Cenu všech položek kromě dodávky stanovuje ERÚ – Energetický regulační úřad a je pro všechny dodavatele i konečné odběratele stejná. Co ale můžete ovlivnit a ušetřit tak své finanční prostředky, je výběr dodavatele. Na trhu existuje mnoho dodavatelů a není jednoduché se v nich zorientovat a nenaletět.

Spolupracujeme s pečlivě vybranými dodavateli, kteří jsou seriózní a transparentní, tudíž neprotěžujeme jedinou společnost. Jak je možné, že je cena rozdílná? Každý dodavatel má jinou marži. Plyn a elektřina je obchodovatelná komodita na burze.

Cena: dle ceníku a tarifu