Kamerové systémy CAMBRIDGE COMPANY, s.r.o., Plkovská 2934/1, 19300 Praha 20

Doporučená nabídka

Proč si nás vybrat?

  1. Stabilní společnost
  2. Dlouholetá znalost trhu (více než 8 let)
  3. Velké množství referencí

Reference

Reference firmy

Dodáváme na klíč komplexní kamerové systémy.

V oblasti průmyslové televize se rozhodla naše společnost pro spolupráci s největším světovým výrobcem kamer a kamerových technologií firmou HIKVISION. Technologii a produkty této firmy instalujeme v ČR již více než 8 let. Za tu dobu se značka HIKVISION stala uznávanou kvalitou mezi takovými renomovanými značkami jako je Bosch, Axis, Samsung, apod.. Produkty značky Hikvision jsme schopni zrealizovat zakázky od trafiky až po náročné aplikace jako jsou obchodní a nákupní centra, průmyslové areály, dopravní aplikace atd.

V dnešní době jsou na trhu k dispozici dvě různé technologie bezpečnostních průmyslových kamer – analogové HD a IP kamery. Zásadní rozdíl těchto dvou technologií je ve způsobu přenosu VIDEO obrazu z kamery do záznamového (nahrávacího) zařízení. Firma Hikvision vyrábí oba typy kamer včetně záznamových rekordérů. A teď podrobněji k oběma technologiím:

1. Technologie TURBO HD (HDTVI)

HDTVI (rozhraní pro přenos videa ve vysokém rozlišení = High Definition Transport Video Interface) je nová prvotřídní technologie umožňující analogový přenos videa v rozlišení až 3 Megapixely na vzdálenost až 500m po koaxiálním kabelu nebo 200m pomocí kroucené dvojlinky. Standard HDTVI využívá nízkofrekvenční signál, který nabízí vynikající výkon v oblasti elektromagnetického rušení. Záznam si tak můžete prohlédnout v megapixelovém rozlišení bez zpoždění, protože video není nijak komprimováno. Technologie TURBO HD podporuje rozlišení 1,3 Mpix, 2 Mpix a 3 Mpix s minimální odezvou a je ideálním řešením modernizace stávajících analogových systémů na kvalitu HD. Není potřeba nahrazovat stávající elektoinstalační rozvody.

Zařízení Hikvision TURBO HD jsou vybavena technologií TRIBRID. Ta dokáže zpracovat videosignál z analogových kamer v rozlišení CIF, 4CIF, VGA, WD, HDTVI, AHD a IP megapixelových kamer a tím umožňuje bezproblémovou integraci kamer s různou technologií. Díky technologii automatické detekce probíhá vše automaticky.

Dálkové ovládání OSD (On Screen Display) menu a ovládání PTZ otočných kamer nebylo nikdy jednodušší! Řešení TURBO HD podporuje technologie UTC (Up The Coax) pro vzdálené nastavení a konfiguraci. Vzhledem k tomu, že videosignály a data lze přenášet přes stejný koaxiální kabel, nejsou nutné žádné další kabely (RS485) a vše je automaticky připojeno technologií Plug and Play. Kamery TURBO HD nabízejí jak standardní analogové, tak HDTVI připojení a mohou být integrovány do jakékoli sestavy kamer , nové nebo již existující. To vše se promítá do výjimečné flexibility a jednoduchosti instalace ve srovnání s tradičními konvenčními analogovými systémy. Díky tomu můžou uživatelé využívat špičkovou kvalitu obrazu ve formátu FULL HD bez navýšení nákladů na kabeláž.

Parametry

Značky

Bosch, Axis, Samsung, Hikvision