Klimatizace do bytu a rodinných domů TZB PRO klimatizace s.r.o., Pod Zvíkovcem 1616, 39901 Milevsko

Doporučená nabídka

Proč si nás vybrat?

  1. Představujeme alternativu vysokého standardu proti záplavě nekvality.
  2. Zaměřujeme se na náročné klienty a ty, kteří hledají top produkty.
  3. Nebojíme se přiznat, že kvalita něco stojí.
  4. Rozhodli jsme se vytvořit firmu pro Hi-tech řešení a náročného zákazníka.

Reference

River City B4 – koordinace projektů, Mutlikina OC Zličín – projekt VZT, Nemocnice IKEM, Thomayerova nemocnice

Klimatizační jednotky split a multisplit Vám umožní energeticky úsporně vytápět a chladit malé a středně velké místnosti. Jsou ideální pro použití v bytech, rodinných domech a menších kancelářích. Vynikají tichým provozem, kompaktními rozměry, moderním designem a celkovou nenápadností v interiéru. Všechny vnitřní jednotky jsou standardně vybaveny vzduchovými filtry. K dispozici je dále velký výběr doplňkových filtrů - antialergenní enzymový filtr, katechinový filtr, Plasma Duo filtr, Nano-Platinum filtr,

Nejvyšší kategorie produktů, jako Daikin série Ururu-Sarara, dokáže zvlhčovat, odvlhčovat, vytápět, chladit. Dokonce je možné přivětrávat čerstvým vzduchem! Umíme vzduch filtrovat, přidávat ionizaci, uhlíkové filtry, vůně. Tato Hi-tech technologie umí reagovat na přítomnost osob na daném místě v bytě a automaticky změnit směr proudění vzduchu mimo sedicí či stojící osobu, aby nebyla vystavena chladnému proudění vzduchu. Je možné Váší klimatizaci ovládat po internetu, z chytrého telefonu, z počítače v kanceláři. Pro luxusní domy a náročné klienty lze sestavit klimatizační systém do každého patra domu zvlášť pdle typu místností, kombinovat s vytápěním vzduch-voda nebo s větrací jednotkou pro vnitřní bazén.

Vymyslíme skrytou instalaci potrubních jednotek nad podhled nebo do instalačních prostor tak, aby do designovéhointeriéru byly umístěny jen větrací štěrbiny, dýzy nebo stěnové skryté průduchy, spoluprací s architektem lze dosáhnout čistého interiéru v luxusních a moderních domech bez nástěnných jednotek.

  • Rozsah výkonů vnitřních jednotek od 1,5 kW do 14 kW.
  • Vnitřní jednotky v kazetovém, potrubním, podstropním, nástěnném a parapetním provedení.
  • Energeticky úsporné venkovní jednotky v provedení Non-Inverter, Inverter a tepelná čerpadla.
  • Zařízení mohou být instalována jako splitové a multi-splitové systémy.
Cena: dle řešení