Barvy a laky na kov a plasty SYNPO, akciová společnost, S. K. Neumanna 1316, 53002 Pardubice

Doporučená nabídka

Proč si nás vybrat?

  1. Mnoholeté zkušenosti
  2. Vědecká a mezinárodní kooperace při vývoji produktů

Reference

Reference firmy

Prodej nátěrových hmot na kov a plasty.

Zabýváme se prodejem a výrobou nátěrových hmot na kov a plasty.

Naše barvy na kovové podklady lze aplikovat všemi dostupnými metodami, s jejichž správným výběrem Vám rádi poradíme. S využitím našeho poradenství, které je založeno na profesionálním přístupu pracovníků s mnohaletou praxí v oboru, jistě docílíte optimálních hodnot spotřeby a výkonu vaší lakovny.

Konkrétně nabízíme:

  • Průmyslové antikorozivní barvy Akrylmetal a Zirafinol, vhodné na kovové podklady, spoluvytváří jak konvekční, tak ekologicky šetrné vodouředitelné lakovací systémy i pro ty nejnáročnější aplikace.

  • Barvy na železné i neželezné podklady (měď, hliník, mosaz …) vyrábíme několik typů. Barvy jednokrokové (jednošichtovky), které lze aplikovat přímo na kovový podklad, a které již obsahují jak antikorozivní složky, tak i UV stabilizátory. V našem vývojovém středisku byly vyvinuty vysoce kvalitní jednokrokové barvy, které vyrábíme v široké škále odstínů (RAL, NCS) a v různých stupních lesku dle požadavků zákazníka. Samozřejmostí naší nabídky jsou vysoce kvalitní vrchní emaily autolakařských parametrů, základní barvy, plniče a transparentní laky.

Průmyslové barvy na plasty:

Lakovací systém Akrylmetal tvoří jak konvekční, tak ekologicky šetrné, vodouředitelné lakovací systémy pro lakování plastů. Barvy vyvinuté v SYNPO se vyznačují zejména svou výjimečností v použití při lakování plastů tím, že splňují nejnáročnější adhezní požadavky a normy automobilek a jiných průmyslových výrobců plastů.Naše barvy se liší od konkurenčních výrobků tím, že je lze aplikovat přímo na plast(mají v sobě zabudován promotor adheze k plastům)

Lakovací systém je vhodný pro: polyesterové lamináty, terpolymer ABS, polyetylén (PE), polypropylén (PP), polyvinylchlorid (PVC), polystyrén (PS), polyamid (PA), plexisklo (PMMA) a mnoho dalších ...

Parametry

Lokalita provozovny

Pardubice

Cena: dle zakázky