Pokládka podlah, zámkové dlažby, izolace a zateplení fasád Petr Fabián , Dělnické domky I 521, 25001 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Doporučená nabídka

Proč si nás vybrat?

  1. Individuálně zaměřený, spolehlivý servis.
  2. Smluvenou práci pokaždé dodáváme v domluveném termínu.
  3. Dbáme na maximální preciznost a důslednost.

Nabízíme pokládku podlah a zámkové dlažby. Izolaci a zateplení fasád.

V naší společnosti pro Vás položíme jakýkoli typ podlahové krytiny.

Pokud si nebudete jistí, rádi Vám pomůžeme s jejím výběrem nebo Vám poradíme, jaké má Vaše vysněná krytina technické vlastnosti. Nabízíme pokládku kamenných podlah, které se hodí do exkluzivních a silně namáhaných prostor. Alternativou vůči přírodnímu kameni je tzv. konglomerovaný kámen, který se z většiny skládá s několika přírodních materiálů a z menší části obsahuje pryskyřice a aditiva. Vybrat si u nás můžete také vlysové nebo parketové podlahy, ideální pro všechny, kteří nedají dopustit na vzhled a vlastnosti dřeva.

Dále pokládáme:

  • podlahy z litého terasa
  • povlakové podlahy
  • podlahy ze syntetických hmot

V naší firmě umíme také realizovat všechny typy izolací.

Abychom zabránili pronikání spodní vody do Vašeho objektu, dodáme Vám kvalitní hydroizolace základů. Izolace realizujeme také pro střešní konstrukce, a v tomto případě montujeme jak hydroizolační, tak tepelně izolační materiály. Zdaleka nejčastěji se pak věnujeme tepelným izolacím zdí, které realizujeme za pomoci měkčeného polystyrenu nebo minerální vaty. Na izolace následně pečlivě aplikujeme fasádní nátěry a barvy a pro náročné zákazníky nabízíme i unikátní systém obkladových pásek BRICK FLEXY, které napodobují vzhled a texturu cihel, zároveň ale fasádu nezatěžují a velmi snadno se aplikují.

Parametry

Lokalita

Středočeský kraj

Cena: dle zakázky