Mražené pečivo KOMPEK, kombinát pekařské a cukrářské výroby, spol. s r.o. , J. Hory 671, 27201 Kladno

Doporučená nabídka

Proč si nás vybrat?

  1. V soutěži Kornspitz roku 2012 pořádané firmou Backaldrin jsme vyhráli 3. místo z 21 zúčastněných soutěžících pekáren.
  2. Denně se o našich dobrých službách přesvědčuje více než 1.000 odběratelů a statisíce spokojených konzumentů našeho pečiva a cukrářských výrobků.
  3. Současná firma KOMPEK, spol. s r. o. vznikla privatizací. Od roku 1994 je jednou z největších soukromých pekáren České republiky ryze českého původu.

Reference

Reference

Dodáváme mražené pečivo.

Naše nová TOP výroba zamraženého pečiva probíhá v nejmodernějším provoze společně s výrobou jemného pečiva.

I zde vybíráme suroviny podle nejpřísnějších parametrů, protože kvalita a poctivá práce jsou pro nás hlavním cílem.

Výrobky jsou pod přísným dohledem v oblasti jakosti a řádně kvalifikovaný a proškolený personál zajišťuje jeho přesnou přípravu.

Aby jste si výrobky mohli po dopečení na obchodě plně vychutnat, tak je pro Vás před tím pečivo rychle, šokově zamrazeno, aby se nepoškodila struktura výrobku a byly zastaveny veškeré procesy, které probíhají při kynutí a přitom se zachovaly všechny nutriční hodnoty čerstvého pečiva.

Do pečiva pro zamrazení přidáváme více tuku než do běžného pečiva, aby se zamrazením neztrácela voda ve výrobku, tedy vláha.

Tím se docílí výraznější chuti, vláčnosti a vůně výrobku.

Zamražení je jednou z nejstarších přírodních ekologických metod pro prodloužení trvanlivosti, někdy na rozdíl od čerstvě dodávaného pečiva neobsahuje různé komponenty pro udržení 24 hodinové vláčnosti, jak požadují prodejci, ale po dopečení a zakoupení v obchodě dostanete pečivo vlastně mladší tedy čerstvější.

Parametry

Lokalita

Středočeský kraj, Kladno

Cena: dle zakázky