SPECIÁLNÍ SACHARIDOVÁ DIETA GOOD FOODS Dobrá jídla s.r.o. , Na Parkáně 1495, 26601 Beroun

Doporučená nabídka

Proč si nás vybrat?

  1. Abychom byli schopni 100% garantovat bezpečnost všech nabízených produktů, nechává výrobce EXPRES MENU pravidelně testovat všechny výrobky Zdravotním ústavem v Hradci Králové.
  2. Nezávislé hodnotitelské komisi zachutnalo naše Vepřové na žampionech natolik, že se ho rozhodli ocenit značkou „Dobrý tuzemský potravinářský výrobek - Česká chuťovka 2013“.
  3. Naše Kuře na paprice splnilo všechny podmínky, jež souvisí se ziskem loga „ZDRAVÁ potravina.cz“, které uděluje stejnojmenné občanské sdružení, jež stojí za dalšími projekty jako "chemie v jídle" či "Éčka v potravinách.

Reference

Reference firmy

SCD je zkratka „Special Carbohydrate Diet“, česky „speciální sacharidová dieta“.

Speciální sacharidová dieta je potom dieta, při které se ze stravy vylučují určité druhy sacharidů.

Asi víte, že existuje mnoho druhů sacharidů, obvykle dělených podle délky chemického řetězce.

Jednoduše – ty krátké sacharidové řetězce jsou monosacharidy, obsažené např. v ovoci, zelenině a suchých plodech…, jsou velmi dobře stravitelné a obtíže nezpůsobují.

Jsou však složité sacharidy jako disacharidy, oligosacharidy, polysacharidy apod., které se nacházejí v potravinách v cukru, mléce (laktóza), obilninách, škrobech atd. a právě na to, aby je tělo strávilo, se musí vynaložit určitá energii, enzymy a další procesy, aby se z tyto dlouhé řetězce rozštěpily na cukry jednoduché, stravitelné.

A zde je právě problém. Ne vše naše tělo dokáže zpracovat a tak se ve střevech hromadí nestrávené zbytky potravin, které jsou skvělou živnou půdou pro různé druhy bakterií – nejen pro ty tělu prospěšné, ale i pro ty nebezpečné, tvořící toxiny. Tímto způsobem pak vznikají záněty a nemoci z nich.

Je obecně známo, že stravování má velký vliv na naše zdraví.

Návrat k přirozenější stravě je nejlepší metodou jak předcházet různým tzv. civilizačním nemocem.

Parametry

Lokalita

Praha a středočeský kraj

Cena: Dle aktuálního ceníku