ESD pracovní stoly ABE.TEC, s.r.o. , Ostřešany 43, 53002 Ostřešany

Doporučená nabídka

Proč si nás vybrat?

  1. Naše zboží je od prvotřídních dodavatelů 2..Naše ceny jsou reálné a nejsou přemrštěné 3.Záruka odzkoušení zboží

Reference

Reference firmy

Průmyslové pracovní stoly společnosti Treston jsou špičkou ve svém odvětví.

Nabízejí

  • široké uplatnění v ESD i běžných provozech a velkých továrnách.

K dispozici

  • jsou ergonomické pracovní stoly s nastavitelnou výškou, robustní stoly se zvýšenou nosností pro velmi náročné provozy, balicí stanice určené do expedičních pracovišť i univerzální průmyslové stoly nejvyšší kvality. Zvláště v elektronickém průmyslu se práce často provádí v oblasti chráněné před elektrostatickým výbojem (EPA).

Ochrana v tomto případě znamená

  • účinné uzemnění, jež zahrnuje jednak zemnicí zařízení, jednak nátěr rámu pracoviště ESD polovodivou barvou.

Tato pracoviště jsou

  • navržena jako modulární stavebnice. Díky obrovskému množství příslušenství si můžete sestavit pracovní prostor podle svých představ, výběr z mnoha variant, tj. předností je variabilita, přičemž lze doplňovat pracoviště i po letech. Velký důraz je kladen na ergonomii, která zvyšuje komfort pracovníků a jejich produktivitu.

Zástupcem

  • výrobce Treston pro ČR a SR je ABE.TEC, s.r.o.

Společnost ABE.TEC, s.r.o. má

  • více než 15letou zkušenost v oblasti antistatiky a je certifikovaná dle ISO 9001 na poradenskou činnost v antistatice.

V rámci společnosti

  • působí Inspekční orgán ABE.TEC s.r.o., který je akreditován dle normy ČSN EN ISO/IEC 17020:2012, provádí inspekce v oblasti „Inspekce požadavků na potlačování elektrostatického výboje (ESD)“ t.j. akreditovaná ověření ESD vlastností jednotlivých předmětů. Akreditace i výstupy akreditovaných subjektů jsou uznávány ve všech členských státech v Evropské unii.

Parametry

Lokalita

celá Čr